Kde nás nájdete ?

Nájdete nás v Prešove na ulici Budovateľská 34 - zobraziť trasu

 

JUMP IT UP - trampolíny

U nás nájdete trampolíny rôznych tvarov, veľkostí a sklonov s rozlohou 270m2 na ktorých zažijete zábavu, voľnosť a adrenalín pre všetky vekové kategórie. Vítaní sú u nás všetci fanúšikovia pohybu, športu ale aj ľudia, ktorí si chcú vyskúšať niečo netradičné, nové a rozprúdiť krv v žilách. 

 

2x basketbalové koše v dvoch výškových úrovniach pre väčších aj menších basketbalistov, stačí sa len poriadne odraziť, či už z rovnej alebo šikmej odrazovej plochy a body sú Vaše! 

 

Náš  Air-bag Vám poskytne adrenalínový zážitok vďaka voľnému pádu na nafukovaciu podušku s rozmerom 6x6m z vyvýšených plôch na dvoch výškových úrovniach. Pre nebojácne povahy 2,5m, pre opatrnejších 1,8m. Do airbagu môžete skúšať rôzne skoky aj z dvoch trampolín.  

 

V priestoroch arény sú samozrejme prípravené aj šatne, sprchy a sociálne zariadenia pre Váš maximálny komfort.

           

 

JumpCaffé - Kaviareň

V našej kaviarni si môžete vychutnať exkluzívnu kávu, nápoje a chutné dobroty popri sledovaní vašich ratolestí alebo pri čakaní na termín vašej rezervácie.

 

Pripravené je pre Vás štýlové sedenie s kapacitou viac než 50 osôb.

 

V priestoroch prevádzky sú umiestnené aj herné automaty pre fanúšikov futbalu, hokeja, rýchlých áut a basketbalu.

 

V našich priestoroch sa nachádza aj detský kútik pre najmenšie ratolesti, kde okrem rôznych hračiek nebude chýbať ani mini trampolína.

    

Pozrieť cenník služieb.